BIURO RACHUNKOWE DARIA MALINOWSKA przy ul. Broniewskiego 5C/16 w Toruniu jest biurem licencjonowanym ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE

PIT - rozliczenia roczne w zakresie podatku dochodowego

Oferujemy Państwu rozliczenia zeznań podatkowych do polskiego US, oczywiście z uwzględnieniem szeregu należnych podatnikom ulg i odliczeń od podatku i dochodu.

Wyspecjalizowaliśmy się również w deklarowaniu do polskiego US dochodów uzyskanych za granicą. Zarówno w przypadku kiedy był on uzyskiwany poza granicami Polski w okresie całego roku, jak również w korelacji z dochodem uzyskanym w Polsce.

Zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie choć podkreślić trzeba, że dzięki powszechnemu dostępowi do internetu nasza oferta skierowana jest w zasadzie do każdego z Państwa bez względu na aktualne miejsce zamieszkania.

Wystarczy przesłać nam drogą mailową niezbędne do rozliczenia pity i informacje dot. odliczeń , a odeślemy Państwu rozliczone zeznania do samodzielnego wydruku lub możemy je wysłać bezpośrednio do Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną. Usługa ta oczywiście nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, a pozwoli zaoszczędzić Państwu sporo czasu.
Prosto, szybko, skutecznie!

24 lata doświadczenia w księgowości

Możliwość prowadzenia księgowości przez internet

Rozliczenia dochodów PIT i zwrotu podatku z zagranicy online

© Biuro Rachunkowe Daria Malinowska 2000 - 2024